Partnerzy – Danmax

Oferta firmy Kaisai zoptymalizowana została do potrzeb klienta troszczącego się zarówno o środowisko jak i domowy budżet. Producent proponuje m.in. energooszczędne klimatyzatory, kurtyny powietrzne, pompy ciepła czy centrale rekuperacyjne. Dla wygody konsumenta, część artykułów Kaisai zaopatrzona została w funkcję sterowania za pomocą aplikacji pobranej na urządzenie mobilne. Marka posiada również szeroki wachlarz produktów skierowanych do partnera biznesowego.

Japońska firma Daikin specjalizuje się w produkcji klimatyzatorów, oczyszczaczy powietrza oraz pomp ciepła. Ta międzynarodowa marka, której zaufały miliony konsumentów oferuje szeroki wybór artykułów spełniających oczekiwania zarówno klienta indywidualnego jak i biznesowego. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom XXI w. firm wciąż udoskonala swoje technologie. Dzięki temu wśród produktów Daikin już dziś możemy znaleźć np. innowacyjny streamer „Daikin Flash Streamer”, który dezaktywuje szczepy wirusa SARS – CoV – 2 w 99,9%.

Hewalex funkcjonuje na europejskim rynku od ponad trzech dekad łącząc tradycję i nowoczesność w praktyce. Wieloletnia gwarancja udzielana przez markę świadczy o jakości i niezawodności oferowanych produktów, do których zaliczają się m.in. kolektory słoneczne, podgrzewacze pojemnościowe czy pompy ciepłownicze. Hewalex to pierwsza firma w Polsce, która podjęła wyzwanie produkcji kolektorów płaskich. Dziś przedsiębiorstwo znajduje się na międzynarodowej liście TOP 10 marek zajmujących się tą dziedziną inżynierii ciepła.